نتایج جستجو برای عبارت :

صادرات خرما4

بهتر است برای صادرات خودمان مقصدی را انتخاب کنیم که سطح میزانی با اجناس ما خواهد داشت چرا که نوسانات در هر دو مکان چه محل تولید چه محل صادر شده بر صادرات مؤثر است
مسلماْ اجناسی که برای صادرات تولید می شوند باید کاملا مطابق با مقصد صادرات باشند و صادرات الزامی برای تقارن با رسوم دیگر مناطق تجاری نیست و نباید باشد و اصولا صادرات فرصتی برای کشف محلهای تجاری دنیاست
رابطه ی میان صادرات و واردات مانند رابطه ی دو دست باز است اگر این دو دست تبدیل ب
صادرات کالا
صادرات کالا در اصطلاح لغوی به معنای انتقال کالا و یا ارسال کالا از جایی به جای دیگر می باشد، اما در پروسه فعالیت های تجاری و بازرگانی منظور از صادرات کالا، خروج کالا از قلمرو گمرکی کشورجهت ارسال به سایر کشورها می باشد.
صادرات قطعی کالا
منظور از صادرات قطعی ارسال کالا به خارج از قلمرو گمرکی کشور به منظور فروش و یا مصرف در کشورهای خارجی می باشد. در ‌صادرات قطعی شخص حقیقی و یا حقوقی از پرداخت حقوق گمرکی ، سود بازرگانی  ، عوارض و مال
بانک صادرات ایران با طرح «تبسم» تا دو میلیارد ریال تسهیلات با نرخ سود صفر درصد پرداخت می‌کند.

عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران از امکان دریافت تسهیلات تا سقف دو میلیارد ریال برای اشخاص حقیقی با نرخ سود صفر درصد با رونمایی از طرح «تبسم» (تسهیلات بدون سود مرابحه) بانک صادرات ایران خبر داد.
ادامه مطلب
وزیر نیرو با اشاره به اینکه امسال رکورد صادرات برق شکسته شد، گفت: در بازه زمانی اول خرداد تا 20 مرداد حدود 2.3 میلیارد کیلووات ساعت انرژی صادرات برق داشتیم که این میزان بیشترین مقدار صادرات در سال‌های اخیر بوده است.
ادامه مطلب
 صادرات خودرو از ترکیه به آلمان و فرانسه
▪️ترکیه در نیمه نخست امسال به بیش از 170 کشور معادل 13 میلیارد دلار صادرات وسایل نقلیه موتوری انجام داده است.
▪️بر این اساس، برندهای معروف خودروسازی فیات، رنو، فورد، تویوتا و هیوندای که کارخانه‌های تولیدی آنها در ترکیه قرار دارد، خودروهای تولید شده را اغلب به بازار اروپا می‌فروشند. ▪️بیشترین صادرات خودروی ترکیه در نیمه نخست امسال به کشورهای آلمان و فرانسه انجام شده است.
عضو هیات مدیره انجمن فولاد دلایل زیر را برای کاهش صادرات فولاد اعلام کرد هر چند با وجود تحریم ها و بر اثر آن کاهش صادرات نفت باید در راستای صادرات محصولات غیر نفتی جایگزین شود:
خوب است بخوانید : بروزترین قیمت آهن
افزایش هزینه های مربوط به تولید و بی ثبات بودن بازار.
افزایش نرخ ارز ، که باعث افزایش قیمت فولاد شده است
تحریم ها به عنوان یک عامل خارجی تمایل خریداران را به خرید اجناس ارزان افزایش داده است
طرح پیمان سپاری ارز : این طرح صادرکنندگان
صادرات یکی از بهترین روش ها برای افزایش توان اقتصادی هر کشوری است. در ایران زعفران جزو یکی از بهترین محصولات است که می توان صادر کرد از این رو صادرات زعفران می تواند کمک بزرگی به ایجاد اشتغال و ارز آوری برای کشور ما شود. بیش از ۹۰ درصد زعفران دنیا در ایران تولید شده و خرید زعفران از ایران بیشترین رتبه را دارد و بیش از ۹۰ درصد این تولیدات به خارج از کشور صادر می شود.
تولید زعفران
بیشترین میزان تولید زعفران در ایران در استان های خراسان و اصفهان
به گزارش خبرنگار آهن نوین و به نقل از چیلان: برترین فولادساز بزرگ کشور در سال ۹۷ فولاد خوزستان بود که توانست ۲ میلیون و ۱۸۳ هزار تن شمش صادر نماید که البته ۲۱ درصد پایین‌تر از سال ۹۶ بوده است.ذوب آهن به عنوان دومین فولادساز برتر کشور در سال قبل ۹۰۲ هزار تن انواع محصولات فولادی صادر کرد که نسبت به سال ۹۶ از اهش ۲۲ درصدی برخوردار بود.فولاد مبارکه به عنوان سومین فولادساز برتر ایران در سال قبل ۸۷۸ هزار تن محصولات خود را به کشور‌های دیگر صادر کرد
سرقت مسلحانه از بانک صادرات شعبه طالقانی شهر ساوه
فارس:صبح امروز بانک صادرات شعبه طالقانی شهر ساوه مورد سرقت قرار گرفت. 
در ساعت 10:24 امروز 3 نفر با صورت هایی پوشیده، یکی از شعب بانکی در شهرستان ساوه را مورد دستبرد قرار دادند.
بنابر اظهارات شاهدان یکی از این افراد مسلح به سلاح گرم و 2 نفر از آنان دارای سلاح سرد بوده است. 
تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شده است و هرگونه اطلاعات تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد. 
این دومین باری است
 
صادرات کالا
به انتقال بار و یا ارسال کالا از جایی به جای دیگر صادرات کالا گفته می شود ولی اگر به حالت تجاری و بازرگانی بخواهیم تعریف داشته باشیم ، به خروج کالا از قلمرو گمرکی کشور جهت ارسال به سایر کشورها صادرات گفته می شود.
شخصی که صادرات انجام می دهد باید از سازمان مربوطه مجوز صادرات کالا را دریافت نماید که از جمله سازمان ها، اتاق بازرگانی می باشد ، شخص صادر کننده کالا باید کارت بازرگانی داشته باشد 
صادرات کالا از نظر خروج کالا از کشور ب
نقش صادرات در توسعه اقتصاد کشور
صادرات یکی از قدیمی‌ترین شکل ‌های نقل و انتقال اقتصادی و بخش مهمی از تجارت بین‌المللی است که در مقیاس بزرگ در میان کشورها رخ می‌دهد. در این فعالیت تجاری، کالای تولید شده در یک کشور برای فروش به کشور دیگری منتقل می‌شود. بنابراین می توان گفت بخش حیاتی اقتصاد هر کشور وابسته به صادرات است، چرا که فروش چنین کالاهایی به تولید ناخالص ملی افزوده و منجر به رونق اقتصادی می شود. یکی از وظایف اصلی دیپلماسی و سیاست خارج
تحریم صادرات پتروشیمی ایران
دولت آمریکا پس از تحریم نفت ایران در فکر تحریم صادرات پتروشیمی ایران به
سنگاپور و صادرات کالا به افغانستان برای قطع درآمد ارزی دولت است.

معافیت‌ هسته‌ ای
دستیار وزیر خارجه آمریکا گفت: دولت ترامپ قصد دارد معافیت‌های مربوط به
همکاری‌های صلح‌آمیز هسته‌ ای در مراکز اراک، بوشهر و فردو را به مدت ۹۰
روز تمدید کند.
ادامه مطلب
شرکت سوله آذین صدرا صادر کننده انواع سوله های سبک و فوق سبک است.
شرکت سوله سازی صدرا علاوه بر ساخت ،طراحی ،تولید انواع سوله ها ،صادرات سوله را هم در فهرست خدمات خود قرار داده است تا در کشور های هم جدار مثل کشور عراق این مهم را نیز به انجام برساند .
صادرات سوله های نو و دست دوم با حمل و نقل و نصب وراه اندازی بسته به شرایط در خواستی مشتری می تواند انجام گیرد .
صادرات سوله جزو خدماتی است که معدود شرکت هایی در زمینه سوله سازی مشغول به انجام آن هستند
شرکت سوله آذین صدرا صادر کننده انواع سوله های سبک و فوق سبک است.شرکت سوله سازی صدرا علاوه بر ساخت ،طراحی ،تولید انواع سوله ها ،صادرات سوله را هم در فهرست خدمات خود قرار داده است تا در کشور های هم جدار مثل کشور عراق این مهم را نیز به انجام برساند .
صادرات سوله های نو و دست دوم با حمل و نقل و نصب وراه اندازی بسته به شرایط در خواستی مشتری می تواند انجام گیرد .
صادرات سوله جزو خدماتی است که معدود شرکت هایی در زمینه سوله سازی مشغول به انجام آن هستند
قیمت عمده زرشک پفکی و صادرات آن به آلمان 
 
 المان از جمله مقاصد صادراتی زرشک ایران می باشد. با اینکه زرشک در دنیا کمتر شناخته شده است اما باز هم صادرات آن از ایران شروع شده است و هر ساله در حال پیدا کردن بازار های جدید می باشد.  جهت صادرات زرشک، قیمت عمده زرشک پفکی  از اهمیت بالایی برخوردار است.  چراکه بیشترین زرشک صادراتی ایران، زرشک پفکی می باشد. البته صادرات زرشک دانه اناری نیز از ایران به به برخی کشور ها همچون ترکیه و روسیه انجام می شود. ق
نحوه فعال کردن رمز دوم پویا برای کاربران بانک صادرات
دانلود اپلیکیشن رمزساز “ریما” بانک صادرات
امروز در سایت لیموناپ قصد داریم تا نحوه فعال کردن رمز دوم پویا را برای شما کاربران عزیز توضیح بدیم.
حتما اطلاع دارید که در تغییرات اخیر، دیگه نمیتونید از رمز دوم های ثابتتون استفاده کنید و برای انتقال پول و یا هر کاری دیگه ای که نیاز به رمز دوم داشتید، باید رمز دوم پویا را فعال کرده باشید.
چطور باید رمز دوم بانک صادرات را فعال کرد؟
اگر شما از گوشی
شرکت سوله آذین صدرا صادر کننده انواع سوله های سبک و فوق سبک است.شرکت سوله سازی صدرا علاوه بر ساخت ،طراحی ،تولید انواع سوله ها ،صادرات سوله را هم در فهرست خدمات خود قرار داده است تا در کشور های هم جدار مثل کشور عراق این مهم را نیز به انجام برساند .
صادرات سوله های نو و دست دوم با حمل و نقل و نصب وراه اندازی بسته به شرایط در خواستی مشتری می تواند انجام گیرد .
صادرات سوله جزو خدماتی است که معدود شرکت هایی در زمینه سوله سازی مشغول به انجام آن هستند
#صادرات_واردات_دهان❗️
 
علامه حسن زاده آملی : دهان باب‌الله است ، صادرات و وارداتش را کنترل کنید ، دهان گوش جان است ، انسان دو دهان دارد یکی گوش که دهان روح او است و دیگری دهان که دهان تن او است. این دو دهان خیلی محترم اند. انسان باید خیلی مواظب آنها باشد. یعنی باید صادرات و واردات اینها را خیلی مراقب باشد. آنهایی‌که هرزه خوراک می‌شوند ، هرزه کار شده و کسانی که هرزه شنو می‌شوند، هرزه گو می‌شوند.
 
فرآیند صادرات و فروش کالا در سطح بازارهای خارجی نیاز اطلاعات بسیاری است از جمله شناخت بازار هدف، شناخت قوانین بین المللی
در زمینه صادرات انواع کالا و سرمایه که در صورت نداشتن توجه کافی در این
زمینه می تواند سرمایه گذاری را با مشکل مواجه کند. صادرات همانند سایر
فعالیت‏های تجاری مستلزم داشتن آینده نگری، برنامه ریزی مناسب، آشنایی با
روشهای علمی و جلب اعتماد خریداران خارجی است. در این مقاله نکاتی پیرامون
اقدامات لازم قبل از شروع فعالیت صا
سرپرست حوزه صادرات بخش صنایع دستی میراث فرهنگی کردستان گفت: بستده بندی را در تعریف امروز فروشنده خاموش می نامند و به همین دلیل توجه به این مهم مهمترین گام در صادرات موفق است.به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، فرهاد حامدی در پنجمین نشست کمپین بسته بندی که در سنندج برگزار شد، گفت: بشر از ابتدای زندگی به فکر بسته بندی بود و بقچه ها از اولین موارد بسته بندی ها بوده است.
سرپرست حوزه صادرات بخش صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان کردستا
بسیاری از کشورها سیاست های منع صادرات و واردات
زیادی را برای تقویت صنایع داخلی و تثبیت قیمت ها اعمال می کنند. ممنوعیت
های واردات و صادرات کالا در کشور ما نیز به طور گسترده‌ای در سال‌ های
اخیر در تلاش برای رونق تولید و تثبیت قیمت کالاهای داخلی مورد استفاده
قرار گرفته‌ است. اما در ایران ممنوعیت های واردات و صادرات کالا کدامند؟ در این مقاله سعی شده است با گردآوری اطلاعاتی از ممنوعیت های واردات و صادرات کالا در کشور، به این سوال پاسخ داده شو
صادرات به عراق
عراق دارای دومین منبع نفتی جهان است . این کشور در امد خوبی از فروش محصولات نفتی خود دارد. نزدیکی مرز عراق نسبت به ایران سبب تسهیل صادرات محصولات ایرانی به کشور عراق شده است .
رقبای اصلی ایران صادرات به عراق کشورهای چین . امریکا و ترکیه هستند
16 اولویت صادراتی به عراق
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران . ناصر بهزاد رایزن بارزگانی ایران در عراق. در تشریح 16 گروه کالای ایرانی بهعنوان اولویت های صادرات اظهار کرد . این گروه
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی:--تعرفه ۲۵ درصدی صادرات سنگ آهن در دوره سه ماهه بازنگری خواهد شد و در صورت عدم موثر بودن افزایش خواهد یافت.
--کشور ما برای افق ۱۴۰۴ ایجاد ۵۵ میلیون تن فولاد را هدف‌گذاری کرده است؛ این در حالی است که بزرگترین شرکت‌های فولادی کشور از جمله فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان به دلیل خام فروشی و صادرات سنگ آهن با کمبود سنگ آهن و مواد اولیه مواجه هستند.
صادرات
خرما
خرما سیاه با وجود تمامی مشکلاتی که در مسیر صادرات
خرما و یا صادرات سایر اقلام این شرکت وجود داشته و دارد
موفق شده تا خرما ربی صادراتی ایران را که قیمت و کیفیت بالایی دارد و مشتری زیادی
نیز دارد را به همراه خرما صادراتی کبکاب، خرما صادراتی پیارم، خرما
صادراتی مضافتی، خرما صادراتی برحی و سایر انواع خرما صادراتی به
کشورهای زیادی صادر کند.
با توجه به تحقیقات و فعالیت های مختلف انجام شده در راستای معرفی و
گسترش صادرات
خرما ایران به س
آیا تا به حال در مورد صادرات فکر کرده ای؟ یا اصلا تمایل دارید با خریداران بین المللی تجارت کنید یا اینکه اصلا می خواهید بدانید که باید کار را از کجا شروع کنید؟ در این مقاله از بهین تجارت شما را با فرصت ها و چالش های هیجان انگیز جهانی این عرصه رو به رو می نماییم.
ادامه مطلب
استفاده از رمز یکبار مصرف اجباری است و احتمالا پیامک بانک هایی که در آنها حساب دارید تا کنون چندین بار برای شما ارسال شده است تا در اسرع وقت اقدام به گرفتن رمز دوم پویا نمایید. برخی از افراد که اطلاعی در این خصوص نداشته اند یا به دلیل مشغله کاری هنوز به بانک مراجعه نکرده اند ، توصیه می کنیم در اسرع وقت نسبت به فعال سازی رمز دوم پویا اقدام نمایند.
واقعیت اینجاست ، با دریافت رمز دوم پویا بانک صادرات یا سایر بانک ها گامی محکم در راستای محافظت از ح
بانک مرکزی اعلام کرد:پیرو اطلاعیه ۱۳۹۸.۰۳.۰۱ و به دنبال الزام صادرکنندگان از روز ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ به بازگشت ارز حاصل از صادرات خود به چرخه اقتصادی کشور، به اطلاع می‌رساند مطابق با تصمیمات کمیته موضوع ماده «۲» مصوبات چهاردهمین جلسه «شورای عالی هماهنگی اقتصادی» ابلاغی طی نامه شماره ۹۷۴۰۵ مورخ ۱۳۹۷.۰۷.۲۳«بسته سیاستی نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات در سال ۱۳۹۸ و نحوه رفع تعهدات ارز صادراتی سال ۱۳۹۷ صادرکنندگان» برای سال ۱۳۹۹ تمدید شده است، به
صادرات به عراق
عراق دارای دومین منبع نفتی جهان است . این کشور در امد خوبی از فروش محصولات نفتی خود دارد. نزدیکی مرز عراق نسبت به ایران سبب تسهیل صادرات محصولات ایرانی به کشور عراق شده است .
رقبای اصلی ایران صادرات به عراق کشورهای چین . امریکا و ترکیه هستند
16 اولویت صادراتی به عراق
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران . ناصر بهزاد رایزن بارزگانی ایران در عراق. در تشریح 16 گروه کالای ایرانی بهعنوان اولویت های صادرات اظهار کرد . این گروه
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفته: صادرات کالای بی کیفیت یعنی بدنام شدن کالای ایرانی
جناب وزیر بهتر بود به جای مخالفت با صادرات کالای بی کیفیت، به شکل مبنایی با تولید کالای بی کیفیت مخالفت می کرد. متأسفانه معدودی از کالاهای بی کیفیت تولید داخل اعتماد هموطنان را نسبت به حمایت از تولید ملی مخدوش ساخته و آنان را به سمت خرید کالاهای خارجی سوق داده است. صادرات، پیشکش؛ شما فعلا همین مصرف کنندگان داخلی را دریابید.
وظیفه نظارت بر کیفیت کالاهای تولید داخ
صادرات منصفانه
صادرات یکی از دغدغه های اصلی جوامع توسعه یافته و درحال توسعه میباشد، که در این امر متاسفانه با توجه به قابلیت بسیار بالا در این حوزه، استراتژیها در جهت خلاف عمل کرده و از پتانسیل بالقوه موجود در کشور به دلیل نگاه اشتباه تصمیم گیران خلاف واقع عمل گردیده است.
صادرات منصفانه به زبان عام به مفهوم صادرات مازاد و یا غیر استراتژیک کالا و خدمات میباشد، که با توجه به وجود رانت و بسیاری دلایل دیگر به صادرات غیرمنصفانه تبدیل گردیده است
 
صادرات سنگ تزئینی ایران به دیگر کشورها
در سال ۱۳۹۶ صادرات سنگ ایران به کشور چین در حجمی به ارزش ۱۷۰ میلیون دلار بوده است که ۴۹٫۸۵ درصد از کل صادرات سنگ کشور را شامل می شود و از این حیث، چین در نخستین جایگاه از نظر واردات سنگ ایران قرار می گیرد.در رتبه دوم، عراق با ۷۳ میلیون دلار واردات قرار دارد و ترکیه با ۱۷ میلیون دلار رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. کشورهای هند و ترکمنستان هم با اختصاص ۱۱ میلیون دلار برای هر کدام، دیگر وارد کنندگان اصل
مجوز دولت برای صادرات قانونی گوجه و پیاز باعث شده قیمت این دو محصول بشدت افزایش پیدا کند. 
اما چرا صادرات محصولات کشاورزی باعث گران شدن محصولات کشاورزی می شود؟ چون ارزش پول ملی کشور به یک چهارم تقلیل پیدا کرده است در حالی که ارزش پول کشورهای عربی همسایه هیچ تغییری نکرده است و مقصد این صادرات ها کشورهای عربی بخصوص عراق است و همین عامل باعث شده صادرات محصولات کشاورزی برای دلالان بشدت جذاب شود. از طرفی دلالان این محصولات کشاورزی در داخل خود کش
سودسپرده نقش مهمی درمکانیزم واردات و صادرات داشت ازیک طرف زمانی که متناسب باقدرت خریدنبودکالابه خارج قاچاق میشدوازطرفی وقتی متناسب باقدرت خریدبودتولیدداخل میخوابیدوموادمخدروسیگاروغیره به داخل کشورقاچاق میشدوموادغذایی زیادی درگیرفسادناشی ازاحتکارمیشدند.بسیاربودندکالاهایی که تاریخ مصرف گذشته بودند موجب هزارجورمرض میشدندوبخش درمان دچارهزینه بالایی بود.
بانک و بیمه هم جهت بقاازدادن بهانه به رسانه ها کم لطفی نمی کرد.بسیاربودندتراز
مشکل بعدی تولید و صادرات کشور نظام تأمین اجتماعی است
و این بخش مهمترین چالش بعد از بخش مالی است زیرا با پرداخت 23 درصدی حق
بیمه کارگر توسط  کارفرما عملا هزینه‌های تولید و صادرات افزایش می‌یابد.  

وی با بیان اینکه نظام گمرکی هم به نوبه خود مشکلاتی را برای صادرات کشور فراهم می‌کند، گفت: سامانه جامع تجارت و قطع و وصلی سامانه‌ها ناشی از عدم وجود زیر ساخت‌های لازم مشکلات را برای صادرکنندگان فراهم کرده است.
معاون فنی و خدمات بازرگانی اتاق باز
صادرات کتاب نگاهی به رابطه عبد و مولا به راحتی انجام میشود و با استقبال مخاطبین روبرو شده است.
این کتاب مفاهیم مهم و حکمت آموز مانند جبر و اختیار و مالکیت در زندگی را با بیانی قابل فهم برای هرکس و با ذکر داستان و دلیل بیان کرده است.
خرید کتاب:
۰۹۳۰۵۰۵۰۳۱۳
 صادرات سیمان ایران به چین به‌زودی آغاز می‌شود که بر رشد نمادهای سیمانی در بورس تاثیر گذار خواهد
 شنیده‌ها حاکی است که صادرات سیمان ایران به چین بزودی آغاز می‌شود. /اخبارمعدن
ادرس کانال ما را در تلگرام خود سرچ کنید و جوین شوید
khabaresobgahi@
نبشی پلاستیکی بسته بندی، نبشی بسته بندی صیفی جات صادراتی، نبشی بسته بندی میوه صادراتی، انواع نبشی پلاستیکی، فروش نبشی پلاستیکی در تهران، نبشی بسته بندی میوه ، نبشی بسته بندی گیلاس ، نبشی بسته بندی سیب ، نبشی بسته بندی هلو

صادرات میوه و صیفی جات بدون شک از تجارت های پر رونق کشور عزیزمان می باشد. از جمله صادرات سیب ، صادرات هلو  صادرات شلیل ، صادرات فلفل سبز ، صادرات گوجه فرنگی، صادرات گیلاس و ...

در بسته بندی صیفی جات صادراتی از مزرعه به سرد

صادرات خرما مضافتی
یکی از حیاتی ترین و مهم ترین محصولات استراتژیک ایران بدون شک خرما است. بسیاری از استان های ایران به دلیل داشتن شرایط آب و هوایی خوب در تولید خرما و صادرات خرما در دنیا پیشتاز هستند و استان کرمان با تولید تنها 28000 تن خرما مضافتی در سال و صادرات میزان زیادی از این خرما حرف های زیادی در این زمینه دارد.
خرما مضافتی نه تنها در کرمان بلکه در سیستان و بلوچستان، بوشهر و خوزستان و هرمزگان و برخی دیگر از شهرهای ایران نیز تولید می شو
همانطور که می دانید امروزه مهمترین هدف شرکت ها از بهره گیری سایت های
اینترنتی، تجارت بهتر محصولشان است. به این ترتیب آنچه را که مد نظر داشته
راحت تر در بازار مناطق مختلف ارائه داده و فروش خود را افزایش می دهند. در
زمینه عرضه میوه های مختلف نیز می توان بهره گیری از سایت های اینترنتی را
به خوبی دید.
میوه هایی مانند کیوی که ارزش صادرات آن بالا بوده و زمینه های مطلوب آن فراهم است، از طریق سایت ها بهتر معرفی می شوند. وقتی تجارت اینترنتی کیوی را
اوانشرکت مبین وان کیش در راستای
اهداف و برنامه ها و به منظور ایجاد سبد درآمدی متنوع از محصولات و خدمات،
اقدام به عقد قرارداد جدید در حوزه فروش شارژ و بسته اینترنتی همراه اول
کرده که اثر درآمدی آن در گزارش‌های ماه آتی منعکس خواهد شد.
ممنوعیت صادرات فولاد
وزارت صنعت ابلاغیه های دفتر صنایع معدنی مبنی بر ممنوعیت صادرات لوله و پروفیل و مقاطع طویل فولادی تا اطلاع ثانوی را تکذیب کرد.
خرید نفت ایران
ادامه مطلب
همانطور که می دانید در خاور میانه بزرگترین مشتری فرش های ایرانی عرب ها هستند که علاقه زیادی به فرش ماشینی و فرش دستباف ایرانی دارند. این علاقه فقط محدود به فرش های معمولی هزار شانه و فرش 1200 شانه یا فرش های دستباف نمی شود و به طور کلی به علت کیفیت بالای فرش ایرانی، عرب ها انواع کفپوش های مورد نیاز خود را اعم از فرش سجاده ای ویژه مساجد، فرش تشریفاتی قرمز هتلی، تابلو فرش و... را از فروشنده ها و صادر کننده های ایرانی و کارخانه های فرش تامین می کنند.
صادرات انواع دکل مخابراتی ( مهاری ، خودایستا ، منوپل ) به خاورمیانه 
صادارت و واردات موتور و قلب تپنده اقتصاد یک کشور می باشند . حال ساده ترین نوع راه اندازی این موتور انجام این فعالیت با کشورهای همسایه می باشد . یکی از بزرگترین بازارهای مصرف در دهه اخیر خصوصا در زمینه صدور دکل مخابراتی بوده است . در این مقاله به انواع تجارت و ارسال دکل مهاری و خودایستا و منوپل . به کشورهای مانند صادرات دکل به عراق ، افغانستان ، ترکمنستان ، ترکیه و … میگوی
براساس قوانین گمرک در عرصه ی تجارت برای صادرات و واردات کالا لازم است که کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی کارت بازرگانی اخذ کنند.در ابتدا باید بازرگانان موسسه ی خود را به ثبت
برسانند و سپس دارای دفاتر پلمپ باشند و در اتاق بازرگانی محل خود عضویت
داشته باشند.بازرگانانی خواستار صدور کارت بازرگانی می باشند  باید توسط
فرم های اتاق بازرگانی اطلاعات لازم در مورد تجارت خود را به اتاق بازرگانی
منتقل کنند و دو نفر از اعضای اتاق بازرگانی معرف آنها باشند.
تاریخچه :پسته گیاهی است که از دیرباز در نقاط مختلف ایران مورد کشت و پرورش قرار می‌گرفته است. جنگل‍های وحشی و خودروی پسته در ناحیه شمال شرقی ایران و نواحی هم ‍مرز با ترکمنستان و افغانستان پیشینه ای باستانی دارد و تصور می رود که درخت پسته حدود 4-3 هزار سال قبل درایران اهلی شده و مورد کشت وکار قرارگرفته است.
ارزش اقتصادی :پسته به عنوان یک محصول استراتژیک جایگاه خاصی را در بین تولیدات دارا می باشد. این محصول بخش عمده ای از صادرات غیرنفتی را تشکی
آمار اداره کل گمرک چین نشان داد واردات نفت این کشور از ایران در ژوییه نسبت به مدت ماه پیش از آن ۴.۷ درصد رشد کرده و به ۹۲۶ هزار و ۱۱۹ بشکه در روز رسیده است.
به گزارش ایسنا، بر مبنای تن، صادرات نفت ایران به چین در ژوییه نسبت به ماه پیش از آن ۸.۲ درصد رشد کرد و به ۹۲۶ هزار و ۱۱۹ تن رسید اما در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۷۱.۹ درصد کاهش نشان داد. آمار اداره کل گمرک چین به تن منتشر می‌شود که از سوی پایگاه خبری "اس اند پی گلوبال پلاتس به بشکه تبدیل شده
بازار سنگ اصفهان، یک شرکت تجاری، تحقیقاتی ونمایشگاه دائمی سنگ های ساختمانی و نما با بیش از ۴۰۰ نمونه از انواع سنگ های تراورتن ، گرانیت و مرمریت در ابعاد مختلف می باشد.
 
export stone
سنگ ساختمان
صادرات سنگ
 
با توجه به اینکه سنگ ساختمانی یکی از مهمترین عوامل در نمای ظاهری بنا به شمار می آید و از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است و همواره انتخاب نوع سنگ و طراحی و اجرای آن یک از مهمترین دغدغه های انبوه سازان و سازندگان محترم در این صنعت
بازار سنگ اصفهان، یک شرکت تجاری، تحقیقاتی ونمایشگاه دائمی سنگ های ساختمانی و نما با بیش از ۴۰۰ نمونه از انواع سنگ های تراورتن ، گرانیت و مرمریت در ابعاد مختلف می باشد.
 
export stone
سنگ ساختمان
صادرات سنگ
 
با توجه به اینکه سنگ ساختمانی یکی از مهمترین عوامل در نمای ظاهری بنا به شمار می آید و از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است و همواره انتخاب نوع سنگ و طراحی و اجرای آن یک از مهمترین دغدغه های انبوه سازان و سازندگان محترم در این صنعت
 
بازار سنگ اصفهان، یک شرکت تجاری، تحقیقاتی ونمایشگاه دائمی سنگ های ساختمانی و نما با بیش از ۴۰۰ نمونه از انواع سنگ های تراورتن ، گرانیت و مرمریت در ابعاد مختلف می باشد.
 
export stone
سنگ ساختمان
صادرات سنگ
 
با توجه به اینکه سنگ ساختمانی یکی از مهمترین عوامل در نمای ظاهری بنا به شمار می آید و از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است و همواره انتخاب نوع سنگ و طراحی و اجرای آن یک از مهمترین دغدغه های انبوه سازان و سازندگان محترم در این صنع
فایل لایه باز فاکتور صادرات انبار فرش (رسید تحویل فرش)
دانلود فایل لایه باز فاکتور صادرات انبار فرش (رسید تحویل فرش). شامل یک فایل psd قابل ویرایش با برنامه فتوشاپ شامل یک فایل psd رزولیشن 300 اندازه A5 حالت gray مناسب برای چاپ قابل ویرایش تمامی متون ...
 51 فولادساز مجاز به صادرات بدون مجوز شدند
فولادسازان از سال گذشته برای صادرات محصولات خود نیاز به دریافت مجوز از سوی وزارت صنعت دارند و اعمال تحریم‌های جدید در حوزه معادن فلزات منجر به سخت‌تر شدن شرایط صادرات شده است
در همین حال وزارت صنعت در اقدامی به منظور حذف روال اداری و حمایت از صنایع فولادی شرکت‌هایی را مجاز به صادرات محصولات فولادی طویل بدون نیاز به مجوز طی سه ماه ابتدای سال اعلام کرد
 در این بین اسامی شرکتهای ذوب آهن اصفهان و فول
به گزارش ایسنا، براساس طبقه بندی رخساره گرفته در بازرگانی بین المللی ایران کالاهای صادراتی به دسته های مختلف شاخه می شوند که در چارچوب آنها آمارها بوسیله تفکیک روشن شده و سهم سندیت از مجموع صادرات غیرنفتی کشور پدیدار می شود. بر این شالوده بیشترین تسهیم از ارزش صادراتی کالاهای ایرانی بوسیله حوزه سوخت های معدنی، روغن های معدنی و محصولات مولود از تقطیر آنها، مواد قیری و موم های معدنی اختصاص می یابد. در فروردین ماه امسال این دسته کالایی حدود
صادرات کتاب قدرت و شکوه زن با توجه به محتوای ارزشمند آن میتواند بسیار مورد استقبال قرار گیرد.
این کتاب به دلیل آن که مجموعه سخنان امام خمینی ره و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای میباشد،
در دیگر کشور های اسلامی نیز طرفدار خواهد داشت.
ارزش و کرامت و عزت نفس زنان مهم آرین مسائلی است که در این کتاب مطرح شده است.
برای خرید این کتاب که هدیه ای عالی به زنان و مادران و خواهران است
از مسیر زیر اقدام نمایید.
09305050313
به گزارش رویترز، پهلو ماخذ گزارش های رسمی، صادرات نفت خام سعودی در ماه می (اردیبهشت / خرداد) نسبت به ماه آوریل (فروردین / اردیبهشت ۹۸) روزمره ۲۴۰ هزاره بشکه کاهش یافت. نمونه صادرات نفت عربستاندر ماه آوریل هفت میلیون و ۱۸۰ هزار بشکه اعلام شده بود. تولید نفت سعودی از این قاعده مستثنی نبود و روزانه ۱۳۷ هزاره بشکه کاهش یافت تا میزان تولید بزرگ ترین تولیدکننده نفت خام گیتی بوسیله ۹ میلیون و ۶۷۰ هزاره بشکه برسد؛ رقمی که در چهار سال گذشته پایین ترین
مهلت تعیین شده برای بازگشت ارز صادراتی به اتمام رسیده است
 مدیران نظام بانکی از طراحی سامانه‌ای خبر می‌دهند که قطع تمام خدمات دولتی برای صادرکنندگانی که ارز را نیاورند را هدف گرفته است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، دولت مصمم است تا ارز حاصل از صادرات کالاهای ایرانی از بازارهای هدف را مدیریت کرده و به نحوی به ثبت برساند تا مشخص باشد که ارز حاصل از صادرات در کجا هزینه شده است. در این میان روش‌های مختلفی برای بازگشت ارز حاصل از صادر
صادرات سدر و حنا: مهترین عامل برای صادرات سدر و حنا، تعیین میزان آلودگی میکروبی حنا می باشد.سدر و حنای ایران بدلیل ارگانیک بودن، نحوه برداشت، خورد شدن و بسته بندی اولیه معمولا دارای آلودگی میکروبی می شود.
سدر، وسمه و حنا صادراتی با توجه به بوجاری کردن گیاه خورد شده و الک کردن، کمترین آلودگی را دارد. اساسا برای حنا استانداردهایی تعیین شده است که حنا صادراتی باید این گواهی را داشته باشد. آنالیز حنا توسط آزمایشگاه معتبر، می تواند کیفیت و درجه
Export Black Marble block ocean black
 
The block of Ocean Black's exports are to China, Turkey, India, the United Arab Emirates and Canada, while in the country exporting machine-processed slabs to the Gulf States.
 
 
Export Black Marble block ocean black and ocean marble
Export slabs of ocean Marble
ocean marble block
 
ocean black block for export
ocean black block for export
 
 
Call 00989911019589 for more informatio
طرح توجیهی صادرات پنل خورشیدی ( بیزینس پلن / طرح کسب و کاری تجاری Business plan  ) 
طرح توجیهی صادرات پنل خورشیدی به کشور آلمان توسط آقای مارکوس به تیم مشاوران مدیریت ایران واگذار شد . آقای مارکوس با حدود 15 سال سابقه کار در حوزه برق و الکترونیک و سایر پروژه‌های مرتبط ، سعی خواهد نمود که علاوه بر حوزه صادرات پنل خورشیدی ، خدمات مشاوره و نصب پنل خورشیدی را انجام دهد . در این طرح توجیهی در بخش بازار ، به تحلیل دقیق بازار هدف در چند کشور  ( سطح کلان و خرد
سازمان جهان گردشگری (WTO) در گزارش جدید خود میزان درآمد گردشگری بین‌المللی در سال گذشته میلادی را ۱.۷ تریلیون دلار اعلام کرد تا با رشد ۴ درصدی، صنعت گردشگری برای هفتمین سال پیاپی رشدی بالاتر از صادرات کالا به خود اختصاص دهد.
گردشگری رتبه سوم درآمد‌های حاصل از صادرات را در جهان پس از مواد شیمایی و سوخت و بالاتر از صادرات مواد غذایی و محصولات خودرویی در اختیار دارد.
در سال ۲۰۱۸ میلادی در مجموع ۱.۴ میلیارد گردشگر بین‌المللی سفر کردند که کشور‌ه
 دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان گفت: در ۶ ماه اول سال ۹۸، ۶ میلیون و ۶۴۳ هزار تن سیمان و کلینکر صادر شده است.
وی افزود: به دلیل اینکه سیمان یک کالای حجیم و کم ارزش است دولت برای حمل دریایی باید یک سوبسیدی به جابه جایی سیمان اختصاس دهد.
شیخان با اشاره به ارز آوری صادرات سیمان، گفت: به ازای هر تن صادرات سیمان تقریبا حدود ۳۰ دلار و کلینکر حدود ۱۸ دلار ارزآوری دارد و ممکن است این رقم بیشتر هم شود که بستگی به این دارد از کدام مرز صادر شود.
 
ادرس کان
29سپتامبر


آجیل و خشکبار دو دسته از اقلام صادراتی هستند، که به دلیل ماندگاری بیشترشان در مقایسه با میوه و سبزیجات تازه و همچنین برخوردار بودن از شرایط مناسب ذخیره سازی و نگهداری، معمولاً در تجارت بین المللی توسط  شرکت های صادرات و واردات زیادی مورد معامله قرار می گیرند. اغلب مردم جهان از مغزها و میوه های خشک خوشمزه به عنوان یک میان وعده سالم و مغذی و همچنین یک ترکیب فوق العاده برای مزه دار کردن غذاها، دسرها و شیرینی ها استفاده می کنند، بن
تا قبل از اجلاس اخیر اوپک و سقوط قیمت جهانی نفت خام  در شرایطی که مدارس تعطیل بود و امکان سفر برای خیلی ها فراهم بود مجموعه حاکمیت تبلیغات و جوسازی بیشتری برای جلوگیری از سفرهای بین شهری میکردند. بعضی ها معتقد بودند  درحالی که امکان صادرات نفت برای دولت خیلی دشوار شده است دولت  نسبت به استفاده از جو کرونا برای محدود کردن سفرها و تردد خودروها استقبال دارد چون هر چه مصرف بنزین کاهش یابد صادرات بنزین بیشتری می تواند داشته باشد و بخشی از مشکلات
خرید و فروش حنا: حلما این ظرفیت را دارد تا انواع حنای ممتاز و صادراتی ایران را به قیمت تولیدی تامین نماید. در زمینه صادرات حنای ممتاز، آیتم های متفاوتی باید لحاظ شود.
اولین و مهمترین جنس حنا است. حنای ممتاز حلما مثال زدنی است از نظر کیفیت خالص، رنگ و طبیعی بودن. دومین آیتم صرفه اقتصادی است. حنای ممتاز حلما با بهترین قیمت عرضه می شود چرا که رضایت مندی خریدار و تداوم کار برای ما مهم است. سومین آیتم انواع مختلف بسته بندی می باشد. حلما این ظرفیت را
خرید و فروش حنا: حلما این ظرفیت را دارد تا انواع حنای ممتاز و صادراتی ایران را به قیمت تولیدی تامین نماید. در زمینه صادرات حنای ممتاز، آیتم های متفاوتی باید لحاظ شود.
اولین و مهمترین جنس حنا است. حنای ممتاز حلما مثال زدنی است از نظر کیفیت خالص، رنگ و طبیعی بودن. دومین آیتم صرفه اقتصادی است. حنای ممتاز حلما با بهترین قیمت عرضه می شود چرا که رضایت مندی خریدار و تداوم کار برای ما مهم است. سومین آیتم انواع مختلف بسته بندی می باشد. حلما این ظرفیت را
آب و غذا از چالش های اصلی جوامع آینده بشری محسوب می گردد و برنامه ریزی درست در بخش کشاورزی می تواند موجب کاهش بخش زیادی از تهدیدات و چالش ها گردد. کشاورزی یکی از مقوله های اقتدار و امنیت ملی هر کشوری است زیرا تامین امنیت غذایی در گرو کشاورزی پایدار است. محصول پسته یکی از تولیدات کشاوزی مهم کشور محسوب می شود که می‌تواند نقش مهمی در چرخه اقتصادی کشور بازی کند. در ادامه با ما همراه باشید تا اهمیت این محصول را بیشتر بشناسیم.
 
بخش کشاورزی به دلیل
بهترین حنا: بهترین حنا جهت صادرات کدام است؟ حلما حنای سنتی یزد است. باکیفیت ترین نوع حنای ایران، حنای یزد و حنای حلما می باشد. برای صادرات و فروش عمده داخل باید بهترین حنا را انتخاب کنید. حنای یزد با نام حنای حلما شناخته می شود چرا که مسن ترین افراد شهر از قدیم از این حنا استفاده می کردند و به عنوان برند معروف حنا شناخته شده است. بهترین حنا، حنای یزد و حنای ممتاز حلما است که از الک 50، 60 بدست می آید.
جهت خرید بهترین حنا و حنای ممتاز یزد با ما ارتبا
صادر شدن ماسک در کرونا
سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت از صدور مجوز صادرات نامحدود ماسک N95، لباس پرستاری و کیت سرولوژی کرونا خبر داد و گفت: به منظور حمایت از تولید کنندگان داخلی، ثبت سفارش و واردات تجهیزات پزشکی دارای مشابه داخلی، ممنوع شد.مجوز صادرات ماسک و لباس پرستاری صادر شدبه گزارش صبحانه،حسین مدرس‌خیابانی سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: شرایط تولید اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی مرتبط با کرونا در کشور به نحوی است که ایران را به یک
  با هدف کاهش روند خام فروشی محصولات داخلی از ابتدای ماه مهر امسال تعرفه صادرات مواد خام معدنی ۲۵ درصد بیشتر شد تا هم کمکی به رونق تولید شود و با کمبود مواد برای ساخت تولیدات داخلی مواجهنشویم.
  این تصمیم زمانی باعث توسعه تولید می شود که دولت علاوه بر کار آفرینی با فرهنگ سازی به مردم بگویید که کالای ایرانی بخرند. اما اگر این اتفاق نیفتد نتها تولید رونق پیدا نمی کند که حتی صادرات ما نیز از بین می رود درواقع نه تنها با یک تیر دو نشان نمی زنیم بل
  با هدف کاهش روند خام فروشی محصولات داخلی از ابتدای ماه مهر امسال تعرفه صادرات مواد خام معدنی ۲۵ درصد بیشتر شد تا هم کمکی به رونق تولید شود و با کمبود مواد برای ساخت تولیدات داخلی مواجهنشویم.
  این تصمیم زمانی باعث توسعه تولید می شود که دولت علاوه بر کار آفرینی با فرهنگ سازی به مردم بگویید که کالای ایرانی بخرند. اما اگر این اتفاق نیفتد نتها تولید رونق پیدا نمی کند که حتی صادرات ما نیز از بین می رود درواقع نه تنها با یک تیر دو نشان نمی زنیم بل
قیمت زرشک دانه اناری درجه یک - ۲۶ آذر ۹۸
 

نوع زرشک
قیمت زرشک (قیمت ها به تومان است)

قیمت زرشک دانه اناری درجه یک صادراتی
۶۱۰۰۰ تومان 

قیمت زرشک دانه اناری درجه یک
۶۰۰۰۰ تومان 

قیمت زرشک درجه ۲
۵۶۰۰۰ تومان 

 قیمت کیلویی زرشک دانه اناری و پفکی، فروش عمده انواع زرشک، قیمت عمده انواع زرشک، صادرات زرشک به آلمان، صادرات زرشک به کانادا، صادرات زرشک به گرجستان، صادرات زرشک به آمریکا ، فروش زرشک پفکی، زرشک پفکی قاینات، 
 

 مدیر فروش
خانم شادمان
 
بازار سنگ عراق
بازار عراق به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. بخش شمالی منطقه شامل شهرهای هوولیر، دهوک و ..  به لحاظ صادرات سنگ توسط ترکیه تامین می شود که می توان به  دلایل مختلفی از جمله: وجود دو گمرک زاخو و ابراهیم خلیل که مهمترین گمرکات به لحاظ امکانات می باشند، شناسایی زود هنگام و سرمایه گذاری ترکیه بر روی این بازارها و بدست آوردن اعتماد در بازار مصرف با برنامه ریزی بلند مدت در کردستان عراق اشاره کرد. مهمترین شرکت فعال ترکیه ای در عرا
رویه های گمرکی
با توجه به نوع هدف از واردات و صادرات کالا، رویه های متفاوت گمرکی وجود دارد.
انواع رویه های گمرکی
ورود قطعی
واردات کالایی که به منظور مصرف داخل کشور حقوق ورودی آن شامل سود بازرگانی و حقوق گمرکی مصوب هر سال طبق تعرفه گمرکی پرداخت می شود.
ورود موقت
جهت کالاهای نمایشگاهی و پروژه ای و کالایی که به مقصد تعمیر، به شکل خام و با ایجاد تبدیل آن به شکل دیگری برای مدتی محدود که شش ماه برای بار اول و قابل تمدید به یک سال می باشد، ورود موقت م
بازار سنگ اصفهان، یک شرکت تجاری، تحقیقاتی ونمایشگاه دائمی سنگ های ساختمانی و نما با بیش از ۴۰۰ نمونه از انواع سنگ های تراورتن ، گرانیت و مرمریت در ابعاد مختلف می باشد.
با توجه به اینکه سنگ ساختمانی یکی از مهمترین عوامل در نمای ظاهری بنا به شمار می آید و از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است و همواره انتخاب نوع سنگ و طراحی و اجرای آن یک از مهمترین دغدغه های انبوه سازان و سازندگان محترم در این صنعت می باشد، بازار سنگ اصفهان به مثاب
بازار سنگ اصفهان، یک شرکت تجاری، تحقیقاتی ونمایشگاه دائمی سنگ های ساختمانی و نما با بیش از ۴۰۰ نمونه از انواع سنگ های تراورتن ، گرانیت و مرمریت در ابعاد مختلف می باشد.
با توجه به اینکه سنگ ساختمانی یکی از مهمترین عوامل در نمای ظاهری بنا به شمار می آید و از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است و همواره انتخاب نوع سنگ و طراحی و اجرای آن یک از مهمترین دغدغه های انبوه سازان و سازندگان محترم در این صنعت می باشد، بازار سنگ اصفهان به مثاب
قیمت زرشک پفکی - ۷  آبان ۹۸
قیمت زرشک پفکی صادراتی: ۷۹ - ۷۷ هزار تومان 
قیمت زرشک پفکی درجه یک : ۷۴ هزار تومان
قیمت زرشک پفکی درجه دو : ۷۲ هزار تومان 
با ما با شماره زیر در تماس باشید! 
 
فروش زرشک پفکی در تهران، خرید زرشک پفکی در تهران ، قیمت زرشک پفکی اعلا برای صادرات ، خرید زرشک در تهران ، قیمت صادرات زرشک ، خرید زرشک صادراتی ، فروش زرشک صادراتی 
صنعت سنگ استان اصفهان
استان اصفهان در تولید سنگ های تزئینی پیشتاز است و ۱۰ درصد سهم بازار سنگ را در اختیار دارد و این در حالی است موانعی بر سر صادرات سنگ و جود دارد، طبق آمار رئیس انجمن معدن داران، استان اصفهان با داشتن ۲۳۰ معدن سنگ و بیش از هزار و ۸۰۰ کارخانه فراوری را با مشکلاتی مواجه کرده است. استان اصفهان از بزرگ ترین تولید کنندگان سنگ های تزئینی کشور است و سنگ بری هایش بالغ بر نیمی از سنگ های فراوری شده بازار کشور را تامین می کنند.
مشکلات
قیمت حوله پالتویی با کیفیت بسته به سایز و طرح آن متفاوت می باشد. اگر حوله ای که می خواهید خرید کنید از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد نمی‌تواند به راحتی بدن شما را خشک کند.
 
حوله پالتویی شیک
حوله های پالتویی برای افراد بزرگ و کوچک با طرح متناسب با سن، تولید گردیده اند .حوله های تن پوش مدلهای مختلفی دارند از جمله:
حوله پالتویی کودک
حوله پالتویی کلاه دار
حوله تن پوش بچه گانه
حوله تن پوش هتلی
حوله نیم تنه
حوله پالتویی رکابی
و …

صادرات حوله تن پوش
موقعیت جغرافیایی استان هرمزگان با مرکزیت بندر عباس، سبب شده است که این منطقه به یک موقعیت استراتژیک برای صادرات و واردات و معاملات بزرگ تبدیل گردد. به همین علت گمرکات مهم کشور اغلب در این استان قرار گرفته اند. این استان در جنوب کشور و در شمال تنگه هرمز واقع شده است و از نظر مساحت هشتمین استان بزرگ کشور به حساب می آید .
می توان گفت تمامی کالاهایی که واردات و صادرات آنها از نظر قانونی ممنوعیتی نداشته باشد، می توان آنها را از طریق گمرک بندر عباس
زعفران ایرانی ادویه ای طبیعی است که آن را طلای قرمز می نامند. زعفران به دلیل کیفیت و اثرات بی نظیر آن عطر و طعم دلپذیر و رنگ عالی در سطح جهانی شناخته شده است. ایران حدود ۸۰ درصد از تولید زعفران در جهان را به خود اختصاص می‏دهد. با وجود اندازه کوچک زعفران قیمت آن بسیار گران بوده و در عین حال کاربرد آن بسیار وسیع است. در این مقاله به مراحل صادرات زعفران در ایران اشاره شده است.
زعفران یکی از مهم ترین محصولات صادراتی ایران است که نقش مهمی در درآمد
صادرات چیست؟ صادرکننده به چه کسی گفته می شود؟
به ارسال کالا از یک نقطه به نقطه دیگر صادرات گفته می شود. در لغت صادرات به معنای انتقال و جابه جایی کالا از جایی به جای دیگر چه در داخل کشور و یا از داخل به خارج کشور است. اما معنای صادرات در گمرک خروج کالا از قلمرو گمرکی کشور موردنظر است.
صادرکننده نیز به هر شخص حقوقی و یا حقیقی که کارت بازرگانی و یا مجوز وزارت بازرگانی داشته باشد و به صدور کالا اقدام نماید گفته می شود. برای صدور کالا از کشور قبل از
هر ساله میلیونها کالا از قبیل تجهیزات صنعتی، لوازم منزل، مواد خام، لوازم تجاری، لوازم منزل و… از طریق ارسال بار هوایی در سراسر جهان جا به جا می شوند. در حقیقت ارسال بار هوایی به دلیل ویژگیهای مهمی نظیر ایمنی، سرعت و مقرون به صرفه بودن، بهترین روش برای جا به جایی کالا به خصوص کالاهای گران قیمت و محصولات فاسد شدنی می باشد. بسیاری از شرکت های واردات و صادرات در جهان، برای ارسال کالاهای خود ارسال بار هوایی را به خاطر امکانات و مزایای منحصر به فر
آیا تا به حال در مورد صادرات فکر کرده ای؟ یا اصلا تمایل دارید با خریداران بین المللی تجارت کنید یا اینکه اصلا می خواهید بدانید که باید کار را از کجا شروع کنید؟ در این مقاله از بهین تجارت شما را با فرصت ها و چالش های هیجان انگیز جهانی این عرصه رو به رو می نماییم.
این مقدمه کوتاه می تواند به تجار مبتدی کمک کند تا بیشتر با تجارت جهانی آشنا شوند. بنابراین ۱۰ گام اساسی که باید برای شروع چنین کسب و کاری بردارید به شرح زیر می باشد.
پتانسیل صادرات خود ر
 قیمت زرشک پفکی - ۲۱ آبان ۹۸
قیمت زرشک پفکی صادراتی: ۷۷ هزار تومان 
قیمت زرشک پفکی درجه یک : ۷۳۵۰۰ هزار تومان
قیمت زرشک پفکی درجه دو : ۷۱ هزار تومان 
صادرات زرشک به عمان،  صادرات زرشک به کانادا ، صادرات زرشک به آلمان ، صادرات زرشک به آمریکای شمالی ، فروش زرشک خشک بیرجند ، قیمت زرشک در بازار مشهد، قیمت روز زرشک پفکی در بازار تهران
 
در ایران زرشک در گونه‌های مختلفی رشد می کند و انواع دانه‌دار و بی‌دانه آن به صورت پرورشی یا وحشی وجود دارند. در پ
حذف غیرتولیدکننده‌ها از صادرات سیمان
رضا جمارانیان مدیرعامل هلدینگ سیمان تامین گفت: قرار است در ماه جاری با ارسال نامه‌ای از سوی وزارت صمت به گمرک ممنوعیت صادرات سیمان از سوی افراد غیر تولیدکننده برقرار شود و تنها کارخانه‌ها مجاز به صادرات شوند
 
سیگنال خرید کم ریسک و شارپ در کف قیمتی درگروه vip درج میشود برای عضویت روی لینک عضویت گروه تلگرامی لینک کنید>>>عضویت در گروه تلگرامی
 
کلیک کنید و به کانال  رایگان ما بپیوندید
آموزش صادرات به ترکیه  و نکات اساسی در این حوزه
یکی از کشورهای که در همسایگی ما قرار دارد و با ایران تعاملات تجاری خوبی دارد کشور ترکیه میباشد ترکیه یکی از خریدارن نفت ایران به حساب می آیید صادرات به ترکیه به جهت نزدیک بودن دو کشور به یکدیگر دارای مزیایی میباشد.ما در ادامه شما را با بازار مصرفی ترکیه و صادرات کالا به این کشور آشنا میکنیم.
آموزش صادرات به ترکیه
ایران با کشور ترکیه هم در زمینه صادرات و هم در زمینه واردات تعامل تجاری دارد .
کشور
اهداف تحقیق
هدف اصلی: شناسایی موانع صادراتی بنگاه های کوچک و متوسط (SMEs) شهرستان رشت.
اهداف عملیاتی پروژه فوق را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:
شناسایی زیر فاکتورهای اثر گذار بر عدم موفقیت SMEs ها؛
رتبه بندی موانع شناسایی شده از دیدگاه خبرگان؛
ارائه راهکارهای مناسب در جهت توانمندسازی بنگاه های فوق در عرصه صادراتی.
 
 
1-5. فرضیه های تحقیق
پس از شناسایی موانع صادراتی SMEs در شهر رشت فرضیه ها تکمیل شدند.این فرضیه ها بصورت زیرند:
– موانع اطلاعاتی  SMEs ب
بابک عابدینی، رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنایع چاپ و بسته‌بندی ایران با اشاره به نقش مهم بسته بندی در صادرات لزوم سرمایه گذاری در حوزه بسته بندی را از اولویت ها بر شمرد.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، وی افزود: صادرات در تمام کشورها به دلیل منبع درآمدزایی و درآمد ارزی و ارتقای جایگاه بین‌المللی و رشد اقتصادی از اهمیت بسیاری برخوردار است.رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ادامه داد: اهمیت بسته‌بندی در آن دسته از کالاهایی که صادر
دت
صادرات سنگ های تزئینی ایران به دیگر کشورها
در سال ۱۳۹۶ صادرات سنگ ایران به کشور چین در حجمی به ارزش ۱۷۰ میلیون دلار بوده است که ۴۹٫۸۵ درصد از کل صادرات سنگ کشور را شامل می شود و از این حیث، چین در نخستین جایگاه از نظر واردات سنگ ایران قرار می گیرد.در رتبه دوم، عراق با ۷۳ میلیون دلار واردات قرار دارد و ترکیه با ۱۷ میلیون دلار رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. کشورهای هند و ترکمنستان هم با اختصاص ۱۱ میلیون دلار برای هر کدام، دیگر وارد کنندگا
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، بر اساس ابلاغیه وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور ساماندهی صادرات محصولات فولادی و همچنین، برگشت ارز حاصل از صادرات و جلوگیری از ارزان فروشی، از این پس صادرات محصولات فولادی فقط از طریق تولیدکنندگان امکان‎پذیر خواهد بود.
ادامه مطلب
کانال بازرگانی تاجر اطلس فعال در
کشورهای اروپایی با سابقه ی چندین ساله در خدمت شماست...
حوزه ی فعالیت :
واردات و صادرات انواع کالاها
ترخیص کالا از گمرک بازرگان
واردات تخصصی موز زیر قیمت بازار
ایران و تحویل سریع یک فرصت ویژه برای شرکت های پخش میوه جات که به دنبال سود
بیشتر هستند...

همین حالا تماس بگیرید :
شماره تلفن : 09369203564
 
 
 
یاد داشت
مورخ 23 فروردین 1399
 
با سلام و با ابراز خوشحالی از تشکیل دپارتمان تحقیقات و توسعه بازار در سدید که اینجانب نیز در مدتی که در سدید بودم اصرار بر تشکیل این کار گروه و مجموعه داشتم .در رابطه با اقدامات دولت پاکستان در مورد توسعه صادرات ، باید اطلاع دهم که بر اساس قانون توسعه صادرات مصوبه قبل از انقلاب کلیه ماشین آلات خط تولید کالاهای صادراتی از هر گونه عوارض معاف هستند و بنده هم بعد از انقلاب نماینده وزارت بازرگانی در کمیسیون مربوط
همانطور که می دانید صادرات یکی از بخش‌های مهم شرکت ماست، صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف از جمله عراق، افغانستان، ارمنستان، تاجیکستان ازبکستان، قرقیزستان، پاکستان، قطر، کویت، ترکیه و کشورهای بسیاری دیگر از جمله خدمات ماست که ایزوگام را با کیفیت سفارشی و مطلوب به این کشورها صادر نمودیم.صادرات ایزوگام به کشور های مختلف همراه با پلمپ گمرکی و ارائه کل خدمات صادراتی و گمرکی توسط شرکت ما انجام می شود.
قیمت ایزوگام شرق دلیجان
قیمت ایزوگام با
بر اساس قانون در برهه‌های مختلف زمانی، واردات و یا صادرات برخی از کالاها ممنوع می‌شود. این ممنوعیت‌ها در قالب یک بخشنامه متشکل از لیست کالاهای ممنوعه وارداتی و یا فهرست کالاهای ممنوعه صادراتی از سویوزارت صنعت، معدن و تجارت به سازمان توسعه تجارت ابلاغ می‌گردد تا طبق آن از ثبت سفارش کالاهای ذکر شده در بخشنامه جلوگیری به عمل آید. البته این فهرست‌ها در اغلب موارد موقتی بوده و دوباره پس از مدتی بخشنامه دیگری در جهت لغو ممنوعیت‌ها صاد
محمد اتابک در خصوص تحریم شرکت های سپاه و محدود شدن فعالیت های بین المللی آنها و اینکه آیا بخش خصوصی می تواند خلاء آنها را در بازارهای بین المللی پر کند؟ گفت: قطعا بخش خصوصی و سایر نهادها می توانند ظرفیت های خوبی برای صادرات و واردات به وجود آورند و خلاء حضور سپاه در اقتصاد را پر کنند.نائب رئیس اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: معنی اعمال تحریم ها الزاما اجرایی شدن یا موفق بودن آن نیست آمریکا سال های سال است که سعی می کند در بسیاری از امور فعالیت
صادرات شمش روی به عراق
کشور عراق پس از افت و خیزهای سیاسی و نابسامانی های 10 ساله اخیر آنها، نیازی بیش از پیش به بازسازی و احیاء کشور داشتند که همین امر، فرصت بسیار مناسبی ورق دست دوم برای واحدهای تولیدکننده فولاد بویژه برای تولیدکندگان کشور همسایه آن یعنی ایران در امر ساختمان مهیا ساخت. از آنجا که عراق خود، در زمینه فولاد تولیدات چشمگیری ندارد، ناچار به واردات محصولات فولادی هستند. کشورهای صادرکننده کالا به عراق به ترتیب ترکیه، ایران ، چ
لزوم کشت ارگانیک و افزایش صادرات
در کشورهای غربی که سیستم تغذیه بسیار خوبی دارند و سیستم بهداشتی آنها روی تغذیه سالم و طبیعی تاکید بسیاری دارد ، میتوان از ایران برای این کشورها میوه ها و محصولات طبیعی ارسال کرد، زیرا هنوز در کشور روستاهایی وجود دارد برای رشد گیاهان خود از هیچ نوع کود شیمیایی استقاده نمی کنند حتی گلخانه هایی در برخی از شهرها وجود دارد که فقط محصولات ارگانیک کشت می کنند .
خوشبختانه درکشور بسیاری از مردم به سمت محصولاتی می رو
ایران یک چهارم بازار عراق را در اختیار دارد
                                                       تسنیم نوشت: رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از رشد ۲۰.۵ درصدی صادرات کشور خبر داد و گفت: سهم ایران در بازار عراق ۲۵ درصد است‌.
حمید زادبوم رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران امشب در ‏سی وچهارمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر مشوقهای صادراتی با مشوق‌های صادراتی سالیان گذشته متفاوت است، اظهار داشت: در گذشته نرخ ا
www.farshdivan.comفرش دیوان کاشان: شهر فرش اینترنتی فرش ماشینی کاشان  فروش اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان به همراه بازدید تصویری از کارخانه به قیمت عمده و قیمت درب کارخانه و امکان صادرات به سراسر دنیا.www.arghavanfarsh.comکارخانه فرش ارغوان: تولید فرش ماشینی ، صادرات فرش کاشانخرید اینترنتی فرش ماشینی 1500 شانه ، تولید فرش 1200 شانه ، صادرات فرش 1000 شانه و صادرات فرش 700 شانه و تولید فرش طرح 700 شانه و کارخانه فرش در سایز ...e-farsh.com › 35-فرش-ماشینی
خرید آنلاین فرش ماشی
www.farshdivan.comفرش دیوان کاشان: شهر فرش اینترنتی فرش ماشینی کاشان  فروش اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان به همراه بازدید تصویری از کارخانه به قیمت عمده و قیمت درب کارخانه و امکان صادرات به سراسر دنیا.www.arghavanfarsh.comکارخانه فرش ارغوان: تولید فرش ماشینی ، صادرات فرش کاشانخرید اینترنتی فرش ماشینی 1500 شانه ، تولید فرش 1200 شانه ، صادرات فرش 1000 شانه و صادرات فرش 700 شانه و تولید فرش طرح 700 شانه و کارخانه فرش در سایز ...e-farsh.com › 35-فرش-ماشینی
خرید آنلاین فرش ماشی
افغانستان در لیست مشتریان برق ایران جا دارد و ایران هم قصد دارد دامنه این تعامل را با فروش بلندمدت برق با افزایش میزان صادرات، حل نیازمندی‌های صنعت برق افغانستان، تعمیر و نگه‌داری نیروگاه‌ها، کاهش هدر رفت انرژی و... گسترش دهد.
به گزارش ایسنا، اواخر مردادماه سال جاری بود که مدیران ارشد صنعت برق با هدف افزایش تبادلات برقی بین دو کشور به افغانستان سفر کردند. سفری که طی آن تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه همکاری‌های دوجانبه در زمینه صنعت برق امضا
 
 
نمودار بانک جهانی نشان می‌دهد ایران در حوزه صادرات حتی از کشورهای آسیایی مانند سنگاپور (580 billion$)، عربستان (240 billion$)، امارات (390 billion$) و اندونزی (210 billion$) هم بسیار عقب‌تر و ضعیف‌تر است، صادرات ایران تنها (110 billion$) است و سنگاپور به یکی از موفق‌ترین صادرکنندگان جهان تبدیل شده است.
حیرت انگیز اینکه مساحت سنگاپور تنها 722 کیلومتر است یعنی نصف مساحت جزیره قشم ایران! و جمعیت آن تنها ۵ میلیون نفر است یعنی در حدود جمعیت استان خوزستان! اما میزان صادرات
فروش زالو
فروش زالو امروزه مورد توجه بسیاری از شرکت‌ های مختلف می باشد. لذا فروش زالو با توجه به این که زالوها دارای کاربردهای درمانی و پزشکی می باشند، می تواند بسیار پر سود باشد. بنابراین چگونگی فروش و راه های مناسب برای ارائه زالوها به افرادی که قصد خرید این موجودات پر کاربرد را دارند، می ‌تواند بسیار مهم باشد. ما در این مقاله سعی داریم فروش زالو و نکاتی که در مورد آن وجود دارد را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه به پرورش زالو و فرو
صادرات پستهما در این مطلب قصد داریم در رابطه با صادرات پسته و خشکبار با شما گفت و گو نماییم . به صورت کلی برای صادرات خشکبار به خارج از کشور، نیازمند دانستن قوانین بسیاری هستیم که می تواند به ما در تسریع فرایند صادرات کمک بسیاری نماید. پس از دانستن نکاتی کلی از صادرات خشکبار، می توانید در رابطه با صادرات پسته، اطلاعاتی مفید را نیز کسب نمایید. در ادامه همراه ما باشید تا از این نکات بیش تر بدانیم.
برای صادرات خشکبار بهتر است آن ها را در بسته های
ر حمایت از تولیدکنندگان نامی و پرتلاش کشور، بستر مناسبی ورق دست دوم برای عرضه مستقیم و بی واسطه محصولاد فولادی در کشورهای هدف ایجاد نماید. این مهم، امروزه با حمایت دولت و مشوق های صادراتی تسهیل گشته و رو به فزونی می باشد. مجموعه بازرگانی شهرآهن، این فرصت را غنیمت می شمارد تا تولیدکنندگان فولاد کشور اعم از میلگرد ، تیرآهن ، ورق گالوانیزه ، ورق سیاه ، نبشی ، ناودانی ، لوله گالوانیزه ، قوطی و پروفیل ، شمش فولاد، شمش روی و اسلب را در بازار جهان
قیمت انجیر
 در سایت طلای سرخ شما می توانید به قیمت انجیر در سراسر کشور دست پیدا کنید. (کلمات کلیدی : افزایش محصول انجیر , انجیر , قیمت روز انجیر , طلای سرخ , خرید از فروشگاه , فروشگاه اینترنتی انجیر , سایت سرخ , صادرات انجیر  , انجیر خشک , صادرات انجیر , فروش انجیر , خرید پستی انجیر , سایت خرید و فروش انجیر , قیمت انجیر , خرید اینترنتی انجیر بدون واسطه)

در ادامه این مطلب شما پرفروش ترین محصولات که فروشنده ها قرار داده اند را مشاهده میکنید . اگر قصد خر
مرد اهل یکی از روستاهای اطراف بود، سال ها قبل با دوستانش یک کار تولیدی شروع کرده بودند و حالا پس از پیشرفت ها و شکست های مختلف در حال صادرات محصولاتشان به خارج از کشور بودند. 
از او یک نصیحت به یادگار دارم، هر وقت به در بسته ای رسیدی اینقدر بکوب تا باز شود؛ مطمئن باش که بالاخره روزنه ای پیدا می شود.
نگران نباش.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بانک بازی بلوط عسل اصل درمان طبیعی بیهامین یک قطره از هزاران طراحی کارت ویزیت و لوگو " نیـــلگـون " هتل های اصفهان